Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

GIJOS 2014

  Antroji gyvenimo būdo stovykla "Gijos", vyko tradicinėje klubo "Gijos" vietoje, vos 20 km. nuo Vilniaus, miške įkurtoje sodyboje.

Kiekvieną vakarą šildė ugnelė, šokant ir dainuojant sutartines, klausantis gongų gaudesio, dūdmaišio melodijų, puikių gitaros koncertų... Tokie buvo mūsų vakarai, žaismingi ir jaukūs. Ačiū dūdmaišio broliui Šarūnui Mikelioniui, gitaros sesei GiNtarei, tyros dvasios muzikos bardams Arūnui Čialkai ir Jolitai Labutytei. Gera prisiminti.

 Gera prisiminti ir kiekvieną rytą persmelkta gamtos tyrumu, tyla, švelniu gongų ošimu ir turtinančia pažintimi su mudromis - rankų jogos praktika. Ačiū už nuostabias mudrų pamokas atitenka Artūrui Pranaičiui:)

  Maloniai prisimename "Gintaro Akademiją", ačiū Rolandui Žalimui. Įdomūs pasakojimai apie gintaro paslaptis, o tas gintaro tinktūros skonis! Pasirodo tereikia tik kelis lašelius, ne gurkšnelius, ir į arbatą, o ne su arbata.. :) Lengvai patrynus smilkinius šia tinktūra, migreninis galvos skausmas dingo akimirksniu! Na o gintaro arbata, tarp kitko, subtilumą mėgstantiems - atradimas.

Reiki Meistras Sigitas Povilaitis supažindino su Integraline Numerologija, o tuo pačiu galėjome giliau pajausti ir save pačius. Didelis ačiū Sigitui už gilius patyrimus jungtinėje Rytietiško Rebefingo ir Gongų sesijoje "Gongbirthing".

Šaltas buvo Merkio vanduo, bet gaivus ir apvalantis. Po ilgo meditacinio jėgos bėgimo geriau ir nesugalvosi:). Tiesa, grįžtant lengvai nuklydome į lankas, bet kai lankos tokios gražios, gera nuotaika liejosi savaime:)

Gera nuotaika lydėjo ir savigynos paskaitos metu, diskusijose, pirtyse, prie bendro stalo ir dabar prisiminus visus puikius stovyklos dalyvius, ir vedančiuosius, kuriems visiems didelis didelis AČIŪ!!!

Šventę organizavo:

Raimondas (www.garsoterapija.lt) ir Andrius (www.pirtelė.biz) 

www.gijos.lt

Stovykla vyko 2014 Rugpjūčio 14 - 17d. Vilniaus raj. Pirtininkų g. 1

 

Raimondas Binkauskas