Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

GIJOS - Gyvenimo Būdo Stovykla 2013

 

gijos kamiza

gijos kamiza
 Širdingai dėkojame visiems stovyklos dalyviams sukūrusiems nepakartojamą gerumo atmosferą, nuostabią bendrystės aurą.

 

 Vos 20 km. nuo Vilniaus, miške įkurtoje sodyboje vyko tikra, graži, nuoširdi šventė. Rengiantis stovyklai, manėme sulauksiantys daugiau vilniečių, tačiau suvažiavo iš visos Lietuvos tikrai nuostabių žmonių.

 

 Kiekvienas esame turtingas savo patirtimi, žiniomis ir dar labiau praturtėjome dalindamiesi jomis vieni su kitais. Patyrėme įvairiausių masažų, pirties procedūrų, atsivėrėme diskusijose.

 Paskaitos ir koncertai vyko akmenų rate prie laužo, bei jaukioje pavėsinėje ant šieno. Vakarais šokanti ugnelė šildė ne vien šiluma, bet ir jaukiu spragsėjimu, tarsi akomponuojančiu gongų, gitarų, fleitų skambesiui.

 Dar ir dabar girdisi tylus baidarių čiuožimas skaidriu Merkio vandeniu, gongų nakties tyra giluma, ėjimo mišku dalyvių nuotaikinga energija, magiški dainuojančių dubenų garsai sklindantys kubile, vandeniu...

 Visko ir neaprašysi, tačiau išskirtinį ačiū norime tarti Arūnui Čialkai ir Jolitai Labutytei už nepakartojamą muzikinę erdvę; Danieliui ir www.kajakas.lt komandai už svaiginantį žygį baidarėmis Merkio upe; Gongo broliui Vyrenijui už praturtinantį bendradarbiavimą Gongų Naktyje; daininkei Bjele už stebuklingą muziką; Natalijai už šiltą poeziją ir ištiesintus stuburus; Ramūnui už pirties procedūras ir turtingą paskaitą; visiems Jums nuostabiems šios šventės dalyviams! 

 Šventę organizavo Raimondas (www.garsoterapija.lt) ir Andrius (www.pirtelė.biz)  www.gijos.lt Stovykla vyko 2013 Rugpjūčio 15 - 18d. Vilniaus raj. Pirtininkų g. 1

Raimondas Binkauskas