Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

Gongai

Yra daug žodžių apie šį instrumentą, bet kažin ar įmanoma nusakyti žodžiais tai ką skleidžia šis nuostabus kosminis garsas glūdintis bronzinio disko pavidale.

Gongas atrastas prieš beveik 6000 metų Mesapotamijos regione. Plačiai paplitęs Azijoje buvo naudojamas įvairiose dvasinėse kultūrose, vėliau orkestruose. Dvasinėse Rytų praktikose gongas buvo naudojamas meditacijai, taip pat dievybių pakvietimui, bei piktų dvasių išvarymui.

Maždaug 18 am. Pabaigoje gongai pradėti naudoti orkestruose Europoje.

Gongas dažniausiai gaminamas iš specialaus bronzos lydinio. Toks gongas rezonuoja visu savo kūnu sukurdamas galingas garsines vibracijas išgaunamas įvairiomis specialiomis lazdelėmis.

Dabar gongas yra plačiai naudojams muzikantų, jogos mokytojų, garso bei muzikos terapeutų, koncertuose, meditacijose, terapijose.

Gongas taip pat yra naudojamas gimtadieniuose, krikštynose, vestuvėse, laidotuvėse, įvairiose parodose, meno pristatymuose, kitose šventėse bei minėjimuose, taip pat mokyklose, gydymo įstaigose, įkalinimo įstaigose, globos namuose ir kitur.

Garso Terapijos praktikoje pavadinimu „Gongo Vonios“ ar „Maudynės Gonge“ gongais grojama žmonėms dažniausiai gulint ant nugaros. Garso energija persmelkia kūną, teigiamai veikia visą nervų sistemą, paliečia emocinį žmogaus pasaulį. Gongo garsas padeda išsilaisvinti nuo negatyvaus vertinančio, teisiančio proto kontrolės ir patirti proto, kūno ir dvasios ramybę bei harmoniją.