Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

SEMINARAS "VOKALINĖ ALCHEMIJA"

 SEMINARAS "VOKALINĖ ALCHEMIJA" - spontaniškosios vokalinės savireguliacijos metodas

Mūsų balsas, tai sakralusis, dieviškumo mumyse, instrumentas. Mūsų balsas, tai pati galingiausia savigydos priemonė, kurią turime savyje. Balsas yra sakralus. Tai vartai per kuriuos dieviškumas išreiškia pats save. Iš visų instrumentų, balsas yra arčiausiai mūsų, jis yra mumyse, jis liečia visą mūsų esybę, visą kūną, visas ląsteles, atomus...

 Mūsų balse yra visko. Jis turi tai ką mes turime savyje. Kartais tai būna baimė, skausmas, liūdesys, pyktis, mąstymo stereotipai, ligos ir t.t. balse yra visko, balse kuris nėra laisvas.

 Išlaisvintas balsas, tai ne taisyklinga kūno padėtis, ar teisingos dainavimo technikos, bet, greičiau, jungtis su dieviškumu mumyse, ir laisvė jam išreikšti save taip kaip jis nori... atleidimas sau, bent jau tuo momentu... paleidimas viso vertinimo, tiesiog buvimas tuo kuo iš tiesų esame - dieviškumu.

 Klausykis ir sek, klausykis ir sek. Ką tai neša? Kur tai eina? Kur tai veda? Tai neša šalin, viską ko daugiau nei mums reikia, visą mūsų nešvarumą, visą mūsų kasdieninio gyvenimo balastą. Tai eina ten kur yra labiausiai reikalinga, kaip gydantis eliksyras, kaip guodėjas, kaip artimiausias draugas. Tai veda į ten kur yra mūsų tikrosios prigimties grožis, į spindinčią mūsų kūno, proto, jausmų, sielos ir dvasios, sveikatą ir harmoniją.

 Dalyviai, mokysis pažinti savo balso harmonizuojančias, gydančias savybes, įvairių pratimų, meditacijų, žaidimų pagalba.

 Kiekvienas dalyvaus labai ypatingoje "Gongo Žiedo" meditacijoje.

 Bus atliekami judesio pratimai, padėsiantys giliau pažinti natūraliosios ekspresijos prigimtį.

 Šis autorinė programa, tai daugiau ne 20 metų asmeninės patirties rezultatas.

 Praktinė dalis sudaro apie 80 % viso seminaro.

 Kiekvienas yra laukiamas nepriklausomai nuo dainavimo, meditacijos ar kokios kitos patirties. Kiekvienas ras kažką sau svarbaus atskleisto jam, jo paties vidinės šviesos, išminties, meilės.

 Seminaras turėtų būti ypatingai naudingas muzikos specialistams, mokytojams, įvairių sričių terapeutams, kovos menų praktikams ir kt.

 Seminaras yra dviejų dienų trukmės, tačiau kartais vedama vienos ar trijų dienų programa.

Raimondas Binkauskas