Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

GONGŲ NAKTIS PUDŽA

Gongų Naktis – tai pilnatviškas, švelnus, skaidrus gongų gaudesys per visą naktį.

Tai metas - kai tarsi visa Visata dovanoja kosminę Gongų lopšinę.

Tai Tylos ir Garso vienybės metas, lengvas ramybės apkabinimas.

 

Kaip tai vyksta:

Labai švelniai skambant gongams, žmonės miega, medituoja, ar tiesiog klausosi tyloje.. Patiriamas gilus atsipalaidavimas...

 

Patyrimas...

Garsų pilnumos lopšyje, ilsisi kūnas, protas ir siela. Kiekviena ląstelė "išsimaudo" tyrame neaprėpiamų garsų vandenyne. Galime sakyti kad gryname holistinio garso rezonanse, natūraliai vyksta savigydos procesai. Tai nėra vien fizinio kūno patyrimas, bet ir psichologinis, emocinis, dvasinis apsivalymas.

Mintys ir poreikiai, kasdieniniame gyvenime nukreipti į save, šioje kosminėje erdvėje  tarsi praranda savo svarbą. Vienybės su visata ir žmonėmis patyrimas atveria duris nesavanaudiškumo, bendrystės, laisvės, ramybės ir meilės dvasiai. Kategorijos, kuriomis protas skirsto į savus ir svetimus, į gerus ir blogus, šioje erdvėje neegzistuoja. Čia nėra neteisingos religijos, geresnio dievo, teisingesnio tikėjimo(įsitikinimo) ar kitų proto sukurtų vertinimų... Tačiau kiekvienas išgyvenimas ir suvokimas yra asmeniškas...

 

Šiek tiek istorijos...

 Grand gongo meistro Don'o Conreaux'o terminas Gong Puja(Gongų Pudža) reiškia ~ 7,5 val. trukmės maudynių gongo garsuose sesiją. Gongo meistrai įkvėpti D. Conreaux, rengia tokias sesijas daugelyje pasaulio šalių. Į tokią ilgąją naktinę gongų sesiją susirenka kelios dešimtys ar šimtai žmonių. Tai iškilmingas, bet gilus renginys, vienijantis skirtingų rasių, amžiaus, išsilavinimo, požiūrių ar įsitikinimų žmones.

Lietuvoje pirmą tokią Gongų naktį surengėme 2011m. Sausio 14-15d. Tai buvo išskirtinė šventė "Didžioji Gongų Naktis" skirta bendrystės, vienybės idėjai.

Miego ciklai...

 

Kiekvieną dieną patiriame daug įvairių įspūdžių, patirčių, ypač mieste gyvenant. Nemažas mentalinės, emocinės, energetinės informacijos kiekis lieka mumyse, pasąmonėje... Kartais tiesiog sunku užmigti. Miegant organizmas atsikrato didžiosios dalies tokio nereikalingo balasto. Teigiama, kad 7,5 val. miego yra būtinos kokybiškam poilsiui.Tai yra 5 miego ciklai po 90 min.

Gongų Nakties Pudžos metu, grojame ne mažiau 7,5 val..

 

Dalyvavęs vienoje ar keliose Gongų Naktyse, sakė, kad:

- 4 - verius metus turėjęs priklausomybę nuo migdomųjų vaistų, miegojo visą gongų naktį be tabletės(buvo nusiteikęs nemiegoti, bet klausytis medituojant). Po šios nakties nusprendė ir sėkmingai įvykdė vaistų dozės mažinimo/atsisakymo programą, ir dabar visada miega be jų.

  - dažnai kankina nemiga ir nuogastavo, kaip ištvers gongų garsą visą naktį. Buvo labai nustebinta, kad miegojo kaip kūdykis.

 - nesuprato ar tai buvo miegas ar "kosminė kelionė", tarsi buvimas kažkur kitur. Jautė save angelų apsuptyje, įvairių spalvų besikeičiančiose erdvėse, nenusakomoje ramybėje.

 - Į Gongų Naktį "atitempė" žmona. Visą naktį sėdėjo klausydamas. Į mintis ateidavo įvairios situacijos iš gyvenimo, buities, santykių ir kitoje šviesoje pavykdavo suvokti ir pamatysi tas pragyventas akimirkas. Tai buvo tarsi išpažintis sau pačiam, nuoširdus pokalbis su sąžine, kurio metu sugebėjo atleisti sau ir artimiesiem.

 

- vaikai 3,5 ir 6 metukų miegojo giliai nesiblaškydami... paprastai sunkiai užmiega ir dažnai nubunda.

 

 - tai buvo toks energijos antplūdis, kad visą naktį sėdėjo neatitraukdamas akių nuo grojančių, jautė kaip visas kūnas prisipildęs jėgos ir jaunystės.

 - taipats geriausias poilsis kokį tik teko patirti. Tokio proto ir kūno lengvumo niekad nejautė. Darbe kolegos išsyk pastebėjo, šilumą ir ramybę jaučiamą per atstumą.

Raimondas Binkauskas

http://bambuser.com/v/3301706