Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

KALĖDŲ GONGAI - turas per Lietuvą

 • Vieta
  Šiauliai
 • Adresas
  Vasario 44, "Sielos harmonija"
 • Vedantysis
  Raimondas Binkauskas
 • Registracija
  Tel.: +370 655 55254, El.p. gongocentras@gmail.com

 

ŠVENTINĖ GARSO KELIONĖ su GONGAIS

2017 12 14d. 19val.

Stebuklingai skambančios erdvės!

Pasakiškai kvepiančios nuotaikos!

Svajingai jaudinantys patyrimai!

 

Tai nebus tik "eilinis" vakaras.

Šventinis laikotarpis pakylėja maudynių gongo garse procesą į ypatingą erdvę, persmelktą taurios prasmės, kuria alsuoja visa gamta ir kūrinija.

Patogiai atsigulsime ir užmerksime akis. Švelnus gongų gaudesys, dangiški varpelių ir senovinių Himalajų varpų garsai susilies garsų ir tylos šokyje. Indėnų meilės fleita, dvasinė poezija, į vaikystę nukelianti afrikietiškos kalimbos melodija, įvairūs gamtos garsus primenantys skambesiai pakvies į nepaparastą vidinę kelionę garsų takais.

 

Registracija: gongocentras@gmail.com; Tel: 8655 55254(Raimondas)

(Bilieto kaina 12Eur, dviems ir daugiau - 10Eur/asm. - bilietus pirkti renginio dieną)

 

Garsų pilnumoje maudosi mūsų pasaulis. Nesušlapsime - tai tik garsas, neaprėpiamas, tarsi be pradžios ir nesibaigiantis...

Liejasi garsai, lyg visa visata dainuotų, persmelkia visą esybę - palengva atsiveria vidinės tylos durys.

Tai koncertas ir meditacija, terapija ir menas, procesas ir garso kelionė.

Terminas "Maudynės Gonge" yra vertinys, kilęs iš angliško pavadinimo "gong bath" (gongo vonia), kurio autorius, Raimondo mokytojas Didysis Gongo Meistras Don Conreaux.

Maudynės Gonge - tai Garso Terapijos sesija, procesas, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose. Nesistenkite atsipalaiduoti - pavargsite. Savaime, natūraliai, šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

Gongas - laisvės erdvė, universalioji visatos galia.

Gongo garsas, tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.

Maudynės gongo garse, tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe - kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno "nebuvimo" jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

 

Kaip vyksta Maudynės Gonge:

Maudynių Gonge metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu pledu, užmerkiame akis ir pradedame matyti. Leidžiamės į garso kelionę.

Kokiais instrumentais grojama Maudynių Gonge metu?

Raimondo vedamos Garso Terapijos sesijos metu skamba, dažniausiai bronziniai įvairūs azijos šalių ir modernūs gongai. Gongų garsai saveikaudami tarpusavyje sukuria ir kitus garsus, kuriuos ne visus galime girdėti, tačiau galime subtiliai jausti. Žmogaus gali girdėti ~ 16 - 20000Hz.

Kiekvienas instrumentas turi savo charakterį, įneša į procesą savo vibraciją, energiją.

Šruti dėžutė - dumplinis instrumentas pripildantis erdvę nuostabiomis garsinėmis spalvomis. Skambant šiam instrumentui, praturtinami kitų kartu skambančių instrumentų garsai, balsas.

Vandenyno ar jūros krauklė - trimitas, tarsi žaibas - šviesa nušviečianti proto ir dvasines tamsumas.

Tibeto dainuojantys dubenys. Jie iš tiesų dainuoja. Gali girdėti lyg delfinų balsus, lyg bažnyčios varpus, lyg ląšančio vandens garsą oloje ar net vandens čiurlenimą kalnų upės. Kartais jie skamba kaip metalofonų orkestras, kartais kaip būgnų dundėjimas, o kartais kaip ilgesingai raudantis smuikas. Viskas priklauso nuo jais grojančių rankų.

Didžeridū - Australijos aborigenų tradicinis instrumentas. Pulsuojantys ritmai sklinda jį pučiant, girdisi gyvūnų garsai, švelnus riaumojimas tarsi pati žemė šoktų savo didingą šokį.

Būgnai. Kiekvienas būgnas tarsi gyva būtybė. Kiekvienas savo kalba šneka. "Būk ramus" - sako jie, - "pažiūrėk kaip gera ramybėje, kiek meilės visur, koks stiprus esi ir kaip saugu gyventi".

Fleita - vėjo daina apie meilę gyvenimui.

Kalimba - afrikietiškas nykščių pianinas. Angeliška muzika, širdį glostantys tonai švelniai nukeliantys į gražią vaikystę.

Balsas, terapinė poezija, įvairūs gamtos garsus atkartojantys instrumentai, įvairūs barškučiai, švilpynės, kitokie tradiciniai ir modernūs instrumentai, kurių garsais, kartas nuo karto pasidžiaugiame.

Kaip pasiruošti Maudynėms Gonge:

Atvykite su šeima, draugais, su pora ar vienas, nesvarbi nei patirtis, nei amžius.

Geriau būti bent 1 val. nevalgius, dėvėti laisvesnius rūbus savo patogumui, šiltas kojines.

 

Raimondas Binkauskas - gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 10 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas.
Dar paauglystėje pastebėjo, kaip balsu gali keisti savo fizinę, emocinę, dvasinę būseną. Tai tapo  jam  pagrindu atrasti Natūraliosios Spontaninės Savireguliacijos metodą.
Raimondas yra keleto mokomųjų ir praktinių Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus LSMU, LKKA, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose, Lietuvoje ir už jos ribų, bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.
Mokėsi su pasaulyje geriausiais meistrais Laima Light, Don Conreaux, Michael Ormiston, Toby Jacobs ir kt.

(Bilieto kaina 12Eur, dviems ir daugiau - 10Eur/asm. - bilietus pirkti renginio dieną)

Registracija: gongocentras@gmail.com; Tel: 8655 55254(Raimondas)