Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

KALĖDINĖ GONGŲ NAKTIS

 • Vieta
  Vilnius
 • Adresas
  Žirmūnų g. 139, Vilnius, "Right Way" šokių studijos patalpose.
 • Vedantysis
  Raimondas Binkauskas & Vyrenijus Andrijauskas
 • Registracija
  Kontaktai pasiteiravimui: Raimondas, 8 655 55254, www.garsoterapija.lt., gongocentras@gmail.com. Vyrenijus, 8 687 57726, www.gongai.eu, info@gongai.eu,

KALĖDINĖ GONGŲ NAKTIS

Šventinės nuotaikos ir atsipalaidavimo kūrinys

Tiek šviesos nebūna net dieną!

 

Labai švelniai skambant gongams, žmonės miega, medituoja, ar tiesiog klausosi tyloje.. Patiriamas gilus atsipalaidavimas...

Gongų nakties programa: 
21.00 - 22.00 val. renkamės.
22.30 val. Gongų nakties įvadas. 

23.00 val. Gongų koncertas / improvizacija.
00.00 - 7.30 val. Švelnūs gongų garsų prisilietimai.
7.30 - 9.00 Bundame. Jeigu turite vaišių ir norite tuo pasidalinti, mielai atsiveškite. Vaišinsime vieni kitus.Kaina - 22 eurai, vaikams iki 16 metų - 11 eurų.
 
Kauno bilietai. 
 
Vilniaus bilietai. 
 
Gongų nakties dalyviai patys pasirūpina savo patogumu. Rekomenduojamas storesnis kilimėlis, šiltas pledas, pagalvėlė.Gongų garsus kurs: 
Vyrenijus Andrijauskas
Raimondas Binkauskas ir kiti.
Renginį organizuoja:
www.gongai.eu 
www.garsoterapija.lt
 
 

 

  Šią naktį susirenka kelios dešimtys ar šimtai žmonių. Šeimomis, poromis, po vieną. Tai iškilmingas, bet gilus renginys, vienijantis skirtingų rasių, amžiaus, išsilavinimo, požiūrių ar įsitikinimų žmones.

 

Galime vadinti šią naktį stebuklinga. Nepaprastas grožis skleidžiasi mūsų bendrystėje. Esame kūrėjai, laimės kalviai, savo ir kito. Gera pažinti save iš naujo. Gera atrasti, kiek daug vietos savyje turime kitiems, kiek gerumo dar nepadovanota ir kokie laimingi iš tiesų esame.

Gongų garsų erdvėje protas tampa ramus kaip vandens paviršius, kuriame galime pamatyti savo atspindį. Koks esu ir koks noriu būti?

O šis rytas žiemos bus svaiginantis, garsų, gamtos, tylos ir vieni kitų harmonijoje. Juk taip gera būti savimi.

 

Kalėdinė Gongų Naktis Kaune - gruodžio 15 d. 21 - 08 val. penktadienį, Savanorių pr. 363, Kaunas, jogos studijoje "Sarasvati".
Kalėdinė Gongų Naktis Vilniuje - gruodžio 29 d. 21 - 08 val. penktadienį, Žirmūnų g. 139, Vilnius, "Right Way" šokių studijos patalpose. 

Vyrenijus, 8 687 57726, www.gongai.eu, info@gongai.eu,
 
Patyrimas...

Garsų pilnumos lopšyje, ilsisi kūnas, protas ir siela. Kiekviena ląstelė "išsimaudo" tyrame neaprėpiamų garsų vandenyne. Galime sakyti kad gryname holistinio garso rezonanse, natūraliai vyksta savigydos procesai. Tai nėra vien fizinio kūno patyrimas, bet ir psichologinis, emocinis, dvasinis apsivalymas.

Mintys ir poreikiai, kasdieniniame gyvenime nukreipti į save, šioje kosminėje erdvėje tarsi praranda savo svarbą. Vienybės su visata ir žmonėmis patyrimas atveria duris nesavanaudiškumo, bendrystės, laisvės, ramybės ir meilės dvasiai. Kategorijos, kuriomis protas skirsto į savus ir svetimus, į gerus ir blogus, šioje erdvėje neegzistuoja. Čia nėra neteisingos religijos, geresnio Dievo, teisingesnio tikėjimo (įsitikinimo) ar kitų proto sukurtų vertinimų... Tačiau kiekvienas išgyvenimas ir suvokimas yra asmeniškas...
 
Per tokią gongų naktį, jūsų kūnas, kurį 70-80 proc. sudaro vanduo, yra nuolat vibruojamas gėrio vibracijomis, poveikis tampa ilgalaikis ir maksimaliai naudingas. Tai puiki proga sustiprinti kūną, atsipalaiduoti, pabendrauti, pabūti su šeima.Jau po „Maudynių Gonge“, kuris trunka apie valandą, jaučiamas ypatingas gongų muzikos poveikis. Nakties renginio metu šis poveikis yra keletą kartų stipresnis. Tokią naktį ne tik mėgausimės garsais, bet ir draugiškai pabūsime kartu, jaukiai šnekučiuosimės, taikiai bendrausime.

Kaip viskas vyksta? Jaukioje erdvėje susiburiame ir miegame. Pasikviesti į renginį galite bet ką – vaikus, draugus, kaimynus, bendradarbius... Tokia erdvė savaime kuria taiką ir nepažįstami žmonės po tokios nakties tampa pažįstami, kupini gerumo vieni kitiems. 
Kodėl būtent gongų skambesys? 
Gongų garsai ir skambesys kuria harmoningas ir darnias vibracijas, kurios masažuoja kūną, nuramina protą, sugrąžina savąjį „Aš“ ir leidžia įsiklausyti į jį. Archajinių instrumentų – gongų, balso ir muzikinės interpretacijos bei vibracijos sukuria holistinį garsą, saugumą, meilės, nuoširdaus gėrio būseną, ramybę, santarvę vidinėje ir išorinėje erdvėje. 
Tai giliai taikoma praktika ir be galo įdomi kiekvieno patirtis.
Tokioje naktyje turėsite pakankamai laiko per garsą ir virpesį pažvelgti į save, pamatyti, suvokti ir atsakyti sau, kas AŠ esu. Po tokios muzikinės nakties - improvizacijos jausitės pakylėti, ramūs ir laimingi. 
Taip pat po gongų nakties stipriau pasireiškia intuicija, sumažėja stresas, ateina ieškomi atsakymai,  labiau spinduliuojame meilę, skleidžiame taiką, ramybę ir džiaugsmą, o svarbiausia – daugiau šypsomės. 
Mūsų užduotis – kad Jūs tokią sukurtą taikos būseną dalintumėtės su kitais, neštumėte į Jus supančią aplinką. 
Kviečiame atvykti, pailsėti, atsipalaiduoti, pabūti drauge, pabendrauti, sukurti meilės ir gėrio erdvę.
Dalyvauti gali ir vaikai. Jūs esate už juos atsakingi.