Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

GONGAI ORE

 • Vieta
  Kaunas
 • Adresas
  Savanorių 276, Oro Jogos Akademija
 • Vedantysis
  Raimondas Binkauskas
 • Registracija
  Tel.: +370 655 55254, El.p. gongocentras@gmail.com

GONGAI ORE

Gongų sūpynės į kitą savęs pusę..

Tik 7vietos - 7pakilimo takai skrydžiui!
Su gongo meistru Raimondu Binkausku

 

Savanorių pr. 276- 204 KAUNAS

Oro Jogos Akademija

REGISTRACIJA ir informacija: gongocentras@gmail.com;
Tel: 865555254

Gruodžio 1d. 12val

MAUDYNĖS GONGŲ GARSE NELIEČIANT ŽEMĖS

Patogiai įsisupę į apgaubiančius hamakus, gongų erdvėje, patirsime, tarsi, nesvarumo pojūtį. Tačiau tai ne tik fizinis patyrimas. Vidinio nesvarumo būsena, kada galime pajusti save be kaukių, be slegiančio netikrumo, nuoskaudų ir įvairaus susikaupusio vidinio sunkumo - išlaisvinantis pojūtis, poilsis, taip ilgai lauktas, o galbūt pokytis. Tikras pokytis, naujos kokybės, tyro džiaugsmo ir laimingo gyvenimo...Maudynės Gonge – tai Garso Terapijos sesija, procesas, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose.
Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.GONGAI ORE
Registruojantis el.p. nurodykite registruojamų dalyvių vardus.
Rekomenduojame 1val. iki renginio būti nevalgius.

Tik 7 vietos, todėl labai prašome registruotis atsakingai.
Kaina: 25eu/asm
El.p.: gongocentras@gmail.com
Tel: 865555254

Gongas – laisvės erdvė, universalioji visatos galia.
Gongo garsas – tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.
Maudynės gongo garse – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje. Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.Raimondas – gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 13 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas.
Raimondas yra keleto mokomųjų ir praktinių Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Lietuvos sporto universitete, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.Raimondas sakosi mokęsis su pasaulyje geriausiais meistrais Laima Light, Don Conreaux, Michael Ormiston, Toby Jacobs ir kt.