Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

MAUDYNĖS GONGŲ GARSE "Studijoj OM"

 • Vieta
  Vilnius
 • Adresas
  Vivulskio 41, Studija OM
 • Vedantysis
  Raimondas Binkauskas
 • Registracija
  Tel.: +370 655 55254, El.p. gongocentras@gmail.com

MAUDYNĖS GONGO GARSE

Gruodžio 4d ir 18d. nuo 19val.

Studijoje OM, Vivulskio 41, VILNIUJE

REGISTRACIJA į artimiausias maudynes --> https://bit.ly/2FLbndk (2018 m. gruodžio 4 d. 19 val.) www.studijaom.lt

Maudynės Gonge – tai Garso Terapijos sesija, procesas, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose.

Nesistenkite atsipalaiduoti – pavargsite. Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

GONGAS – laisvės erdvė, universalioji visatos galia.
GONGO GARSAS – tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.
MAUDYNĖS GONGO GARSE – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena.

Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje. Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.Kaip vyksta maudynės:


Maudynių Gongo Garse metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu apklotu, užmerkiame akis ir pradedame matyti. Leidžiamės į nepakartojamą garso kelionę.

Maudynių Gongo Garse guru – Raimondas BinkauskasKAINA: atėjus po vieną – 15 €, atėjus dviese – 25 €REGISTRACIJA į artimiausias maudynes --> https://bit.ly/2FLbndk (2018 m. gruodžio 4 d. 19 val.)