Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

MAUDYNĖS GONGE

 Maudynės Gonge, tiksliau, Maudynės Gongo Garse - tai Garso Terapijos sesija, kai skambant gongų muzikai, tarsi maudomasi garsuose. Terminas kilęs iš angliško pavadinimo "gong bath" (gongo vonia), kurio autorius Didysis Gongo Meistras Don Conreaux.

 Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų meditacijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gonge metu dažnai patiriamas kūno "nebuvimo" jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

 Maudynėse Gonge skamba ir kiti instrumentai. Tai ir Tibeto/Himalajų dainuojantys dubenys, ir įvairūs būgneliai, kalimbos, dambreliai, šruti dėžutė, gamtos garsus atkartojantys instrumentai ir kt.

 Gongas - laisvės erdvė, universalioji visatos galia... Šioje erdvėje nėra vietos melui. Esu kas esu. Saugus. Atviras. Tikras. Atsiveria terpė keitimuisi, tiek dvasiniam, tiek fiziniam( kai nebelieka priežasties sirgti, nelieka ir ligos). Natūraliai gali kilti tyro juoko pliūpsnis, ar nuriedėti skaidri ašara.

 Gongo garsas, tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija. Jis persmelkia kūną, kiekvieną ląstelę, minčių bei jausmų pasaulį, energinę žmogaus sistemą, apvalydamas, suaktyvindamas, sustiprindamas.

 Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas. Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

 Maudynėse Gonge gali dalyvauti tiek žmonių, kiek yra norinčių. Tačiau tai gali būti ir vienas dalyvis, ir pora ar šeima.

 Maudynės Gonge vedamos visoje Lietuvoje, bet galima pasikviesti ir Jums patogiu laiku į Jūsų miestą, šventę ar renginį.

Raimondas Binkauskas