Garsuose atsiveria vidinės Tylos durys
Kiekviename garse yra tyla, o nuoširdžiai atliekamoje muzikoje skleidžiasi grožis
Balsu išreikšdami gerą valią, galime keisti save ir aplinką
Jokia kita patirtis taip neišmoko, kaip savo paties

Raimondas Binkauskas

Raimondas Binkauskas - gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 12 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis.

Raimondas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, meniniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose, moko garso jogos meno, rengia Garso Terapijos mokymus pradedantiesiems ir specialistams...
Dar paauglystėje pastebėjo, kaip balsu gali keisti savo fizinę, emocinę, dvasinę būseną. Tai tapo  jam  pagrindu atrasti Natūraliosios Spontaninės Savireguliacijos metodą.
Raimondas yra keleto Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus LSMU, LKKA, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose, Lietuvoje ir už jos ribų, bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.
Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong Meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais.

 

Trumpa biografija

1994m. sąmoningai žengė dvasinio tobulėjimo keliu, mokėsi meditacijos su Laima Light.

1996m. pradėjo lankyti Aikido studijas.

 2000m. įstojo į Vytauto Didžiojo Universitetą, Katalikų teologijos fakultetą.

 2004m. studijuojant Jonathan‘o Goldman‘o darbus atrado atsakymus, kuriuos intuityviai buvo jautęs ir taikęs savo praktikoje.

 2005m. pavasarį jis pirmą kartą išgirdo gongą, kuriuo grojo Didysis Gongo Meistras Don Conreaux ir iškart užsirašė į meistro seminarus, stovyklą.

 Ypač reikšmingas buvo susitikimas su Mongoliškojo Khoomii dainavimo meistru Michael’u Ormiston’u. Raimondas dalyvavo jo vedamuose Tibeto dainuojančių dubenėlių, gongų seminaruose, lankė asmenines pamokas.

 Daug metų paskyręs Aikido studijoms, pradėjo studijuoti Chi Gong, Toby’o Jacobs’o sistemoje “Living Energetics”, lankė asmenines pamokas.

 2005 metų metų vasarą, Raimondas surengė pirmą Garso Terapijos seminarą Lietuvoje, kur dalinosi savo asmenine savigydos balsu patirtimi, pristatė Gongų ir Tibeto dainuojančių dubenėlių meną.

 Nuo 2007 metų, grįžęs į Lietuvą, reguliariai veda mokymus Garso Terapijos tematika, darbo su Ki energija praktikas, groja meditaciniuose koncertuose.

 Raimondas Binkauskas veda seminarus, Garso Terapijos sesijas Lietuvoje ir užsienyje.

 Raimondas Binkauskas yra Lietuvos Muzikos Asocijacijos narys.

 

Daugiau apie Raimondą skaitykite skyrelyje "straipsniai".